Wernisaż z muzyką // Barbara Jankowska-John & Avi Jazzar, Wrocław 2019

12.10.2019

O wydarzeniu

27‎ ‎paź‎ 2019 godzina ‎18‎:‎00 – ‎19‎:‎40
 
W kolejnej odsłonie cyklu "Wernisażu z muzyką", swoje malarstwo zaprezentuje Barbara Jankowska-John, oraz wystąpi kwartet jazzowy Avi Jazzar.
   
BARBARA JANKOWSKA-JOHN  
Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych Wydziału Ceramiki i Szkła. Na swoim koncie posiada wiele krajowych i międzynarodowych wystaw ceramicznych oraz malarskich. W 2011 roku jej prace znalazły się na wystawie jubileuszowej pt. "Po setce" z okazji 100-lecia Związku Polskich Artystów Plastyków. W 2017 roku miała miejsce indywidualna wystawa malarstwa „Poezja Utza Rachowskiego” we Wrocławiu. W 2019 roku odbyła się wystawa towarzysząca międzynarodowej konferencji pt. „Religijność w sztuce, literaturze i filozofii XVIII i XIX wieku”, Uniwersytet Wrocławski. 
   
AVI JAZZAR  
Kwartet jazzowy pochodzący z Wrocławia. Członkowie zespołu to studenci Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Zespół początkowo funkcjonował jako trio w składzie: Mateusz Kaczmarek (fortepian), Paweł Nienadowski (perkusja), Michał Kuźnicki (kontrabas, gitara basowa). Zespół w tym składzie działa od kwietnia 2018. Od listopada 2018 zespół poszerzył skład o gitarę (Michał Honisz). Obecnie muzycy pracują nad autorskim materiałem. Inspiracje członków zespołu to głównie szeroko pojęty modern jazz.
   

Dodaj komentarz

  • (will not be displayed)

* wymagane pola

« Powrót